Burcu Biricik'ten samimi itiraf: "İyi bir doktor arıyorum"

TV 8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burcu Biricik, YouTube kanalında yayınlanan bir programda estetikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Burcu Biricik'ten samimi itiraf: "İyi bir doktor arıyorum"
23 Ocak 2021 - 01:00

TV 8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burcu Biricik, YouTube kanalında yayınlanan bir programda estetikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettiren güzel oyuncunun özel hayatı da oldukça fazla merak edilirken hayranları Biricik'in estetik olup olmadığını da merak ediyorlardı. Bununla ilgili kendisine yöneltilen sorulara samimi cevaplar verdi. Reklamcı Emre Yetkin ile 2015 yılında nişanlandığını ve 30 Temmuz 2016 tarihinde ise evlenen Burcu Biricik mutlu evliliği olduğunu belirterek "31 yaşımdayım, ama son zamanlarda yaşlandığımı düşünüyorum" diye konuştu.

Pandemi süreci boyunca kendisini sürekli yemeğe verdiğini söyleyen güzel oyuncu, “Yiyelim, içelim, yapacak bir şey yok” diyerek esprili bir yanıt verdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar 2 Mart salı günü açılacak!
Okullar 2 Mart salı günü açılacak!
Vaka sayıları en çok artan illerimiz
Vaka sayıları en çok artan illerimiz