AK Parti Bursa istişare etti

AK Parti’de bu dönem ve geçmiş dönemlerde Bakan, Milletvekili, Belediye Başkanı, İl Başkanlığı görevlerinde bulunan isimler İl Başkanı Davut Gürkan tarafından düzenlenen programda bir ayaya geldiler.

AK Parti Bursa istişare etti
13 Ocak 2021 - 14:45

          Kent, ülke ve dünya gündemimi değerlendiği toplantı BURFAŞ’a ait Dobruca Sosyal tesislerinde hafta sonunda gerçekleştirildi. Toplantıda birlik ve beraberlik ruhu ön plana çıktı. Toplantılara ev sahipliği yapan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti'de istişarenin esas olduğunu söyledi. Başkan Gürkan, toplantıda öncelikle Bursa için yapılacak çalışmaları değerlendirdiklerini söyledi. AK Parti’nin, Türkiye için milletin köklerini, geleceğe taşıyan bir büyük dava hareketi olduğunu ifade eden Gürkan, “Bizler, her zaman şehrimize emek veren, katkıda bulunan değerli büyüklerimizin tecrübelerinden istifade ederiz” dedi. Başkan Gürkan şunları da söyledi:

          “Milletimizin gönlündeki yerimiz ve bizlerden beklentileri doğrultusunda 3 milyon 56 bin hemşerimizin mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz. Çocuklarımıza, torunlarımıza bırakmak istediğimiz daha güzel bir Bursa, daha güçlü bir Türkiye var. Bursa, teknolojisi ve sanayisiyle güvenle büyüyor. Biliyoruz ki Bursa büyürse Türkiye büyür. AK Parti'de eski diye bir kavram yoktur. Partimizde sadece görev değişikliği olur. Bizler ise bu millete hizmet etmekle görevliyiz. Partimize, milletimize ve şehrimize bu güne kadar hizmet eden tüm dava büyüklerimize teşekkür ederim.”
          Pazar günü gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Önceki Dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Önceki Dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Adalet Bakan Yardımcısı ve Önceki Dönem Milletvekili Zekeriya Birkan, Kurucu İl Başkanı eski milletvekili ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, Önceki Dönem Milletvekilleri Hüseyin Şahin, İsmet Su, Önder Matlı, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Bennur Karaburun, Mehmet Tunçak, Mehmet Emin Tutan, Hayrettin Çakmak, Sedat Kızılcıklı,Faruk Anbarcıoğlu, Zafer Hıdıroğlu, Abdülmecit Alp, Önceki Dönem İl Başkanları Ayhan Salman, Cemalettin Torun, Nagip Vardar, Sedat Yalçın ve Önceki Dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe katıldı.


          Toplantıda, Bursa için yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar, masaya yatırılırken ülke ve dünyadaki gelişmeler değerlendirildi. Toplantı sonrasında değerlendirme yapan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de benzer toplantıların devam edeceğini söyledi. Gürkan, AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu belirtip, aile bağlarını sürekli güçlü tuttuklarını sözlerine ekledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Bursa İl Başkanı'nın dinmeyen Fethullah Gülen sevgisi
İYİ Parti Bursa İl Başkanı'nın dinmeyen Fethullah Gülen...
Bakan Soylu'ya hakaret eden şahış kimdir? Erdal Erbaş kimdir?
Bakan Soylu'ya hakaret eden şahış kimdir? Erdal Erbaş kimdir?